Apartament Ustrzycki realizuje Polski Bon Turystyczny 500+.

Zachęcamy do zapoznania się z zasadami realizacji bonów! 

Aby skorzystać z bonu należy:

  1. Zarejestrować się do indywidualnego konta PUE w ZUS.
  2. W tymże PUE aktywować Polski Bon Turystyczny.
  3. Otrzymają Państwo mailem i SMSem 16-cyfrowy kod, który będzie stanowił bon.
  4. Dokonując rezerwacji w apartamentustrzycki.pl prosimy o przekazanie, że część rozliczenia zostanie przeprowadzona za pomocą bonu.
  5. Dokonując płatności (przed pobytem lub w jego trakcie) apartamentustrzycki.pl będzie prosił o podanie 16-cyfrowego bonu oraz kwoty, którą chcą Państwo za pomocą bonu opłacić. Po wprowadzeniu przez apartamentustrzycki.pl w aplikacji ZUS bonu otrzymacie Państwo – SMSem oraz e-mail kod PIN, który należy podać. Warto pamiętać, że PIN otrzymacie Państwo na wskazany przez przy rejestracji w PUE ZUS numer telefoniczny oraz adres mailowy – aby zapłacić bonem należy więc mieć dostęp do telefonu lub maila, wskazanego w PUE ZUS.
  6. Wyłącznie Państwo możecie sprawdzić jaka kwota pozostała do wykorzystania w ramach Państwa bonu. Można to sprawdzić logując się do własnego PUE ZUS.

Co ważne – z bonu można będzie skorzystać wyłącznie za pobyt, w którym uczestniczy dziecko, na które bon został wydany. Jeśli zdecydujecie się Państwo na wyjazd bez dziecka – nie będzie możliwości skorzystania z płatności za pomocą bonu.

Więcej informacji o Polskim Bonie Turystycznym uzyskasz dzwoniąc na numer specjalnej całodobowej infolinii pod numerem telefonu 22 11 22 111 lub pod adresem https://bonturystyczny.gov.pl/.

Serdecznie zapraszamy

Tel. 518 296 018 (sugerowane w dni robocze po godz. 16)

e-mail: info(at)apartamentustrzycki.pl

lub poprzez formularz kontaktowy

apartamentustrzycki.pl